VOICEmission


profesjonalne studio doskonalenia i terapii głosu Alicji Ruczko


logo

Alicja Ruczko

ŚWIADOMOŚĆ GŁOSU
biologia totalna i praktyka śpiewu
„POCZĄTEK”

21 maja
SPOTKANIE OTWARTE – godz 11:00
WARSZTAT – od 11:00–18:00
Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji
HARMONIUM
Olsztyn

Zapraszamy do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przeze dwie doświadczone terapeutki i trenerki: Kingę Maruszczak i Alicję Ruczko. Połączyły one swoje pasje i kompetencje w jedno działanie. Podczas warsztatu będziemy nabierać świadomości ciała i uczyć się rozumieć co do nas mówi, kiedy boli, kiedy czegoś pragnie. Będziemy wyrażać siebie poprzez organiczny, autentyczny głos.

Alicja Ruczko od wielu lat pracuje ze swoim głosem i pomaga innym go wydobyć, doskonalić, leczyć. Z jej doświadczenia wynika, że praca z głosem pokazuje nam co jest w nas ściśnięte, zablokowane, chore. Często rozwiązanie tego konfliktu następuje wraz z uwolnieniem głosu. Praca z głosem daje niesamowitą możliwość uwolnienia emocji, które często od lat, kumulują się w postaci blokad i hamują nasz rozwój, nasze życie.

To, co jest kluczowe dla naszego zdrowia, zarówno fizycznego jak psychicznego, to uwalnianie emocji i myśli; inaczej zapadamy się, dusimy się w sobie. Uwięzione w ciele myśli i uczucia wprowadzają ciało w napięcie, które z kolei powoduje narastanie frustracji. Jeśli stan chronicznego głosowego niewypowiadania się trwa długo, napięcia te utrwalają się w stałe blokady i mogą prowadzić do dyskomfortu, problemów z głosem, a nawet chorób.

Głos to czysta wibracja, która ma moc samouzdrawiania!
Przemiana zaczyna się w sercu.
ŚPIEW jest ścieżką do serca, rozpuszcza lód,
wprowadza ciepło i życie.


Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne, podczas których zabiera uczestników w głęboką, wewnętrzną Podróż do świadomości siebie, gdzie usuwane są blokady i problemy z fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała. Te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości, a ona jest zapisem naszego ciała, pamięcią DNA, która daje o sobie znać w postaci wszelakich chorób ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, stratach finansowych czy poczuciu niespełnienia w życiu. I również w problemach komunikacyjnych i trudnościach w wyrażaniu siebie i podążaniu za głosem serca. To, co schowane w naszym sercu, duszy często daje znać przez muzykę i śpiew. Te melodie, które przyciągają naszą uwagę to najczęściej te, które wołają o wysłuchanie w naszej duszy. Jednak my zostaliśmy nauczeni słuchania tego co na zewnątrz. Metoda Recall Healing/Totalna Biologia jest doskonałym narzędziem słuchania i zrozumienia języka naszego ciała, odkrywa te bolesne miejsca i pokazuje jak je uzdrowić. A jednym z cudownych i prostych narzędzi jest głos i śpiew.

ŚPIEW jest drogą do DOMU, do SERCA, otwiera je i uzdrawia.
Serce to DOM Duszy, więc śpiew wyraża to, co mówi nasza dusza.


Na warsztacie każdy z uczestników uzdrawia swój nieuświadomiony konflikt, problem czy chorobę lub niewyrażony ból.


SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

Organizator i zgłoszenia:
Harmonium Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji
Alicja tel. 691-21-33-88
www.harmoniumstudio.pl

Prosimy o zabranie obuwia na zmianę.

Warsztat: 21 maja (niedziela), godz. 11:00-18:00 trakcie warsztatu przerwa na posiłek.

Inwestycja: 250 zł

Adres:
Olsztyn, Harmonium Studio, ul Piłsudskiego 54
www.harmoniumstudio.pl/lokalizacja


Sesje indywidualne Kingi Maruszczak w Olsztynie:
2 godz. 250 zł
1 godz. 150 zł
Zapisy Kinga: 511-479-704

Sesje indywidualne (terapia i doskonalenie głosu) Alicji Ruczko
odbywają się w Harmonium Studio po wcześniejszym umówieniu.
Alicja prowadzi również cykliczne warsztaty „Uzdrawiająca moc głosu” oraz „Moc głosu - PIEŚNI” oraz „Umuzykalnianie niemowląt”
www.harmoniumstudio.pl/grafik


PROWADZĄCE:

Kinga Maruszczak – od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje, marzenia na praktyczne działania. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach. Jest szczęśliwą mamą dwóch nastoletnich chłopców, mieszka na wsi w centralnej Polsce i prowadzi warsztaty w całej Polsce.
www.thejourney.pl

Alicja Ruczko – dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Twórczyni własnej metody pracy nad głosem. Metodę swą popiera wiedzą z zakresu min: anatomii, logorytmiki, logopedii artystycznej, muzykoterapii, pracy z ciałem i pieśnią, relaksacji, komunikacji werbalnej, techniki Aleksanda oraz Body-Mind Centering. Doświadczenie zdobywała głównie podczas zagranicznych stażów, warsztatów w różnych częściach Polski oraz studiów uniwersyteckich. Od 2006 roku prowadzi własną praktykę związaną z emisją i terapią głosu Voice Mission, od 2016 roku współtworzy Studio Harmonium w Olsztynie.
www.voicemission.pl
www.harmoniumstudio.pl