VOICEmission


profesjonalne studio doskonalenia i terapii głosu Alicji Ruczko


logo

Alicja Ruczko

UZDRAWIAJĄCA MOC GŁOSU - PIEŚNI
temat majowy: mama

26 maja, godz 17:30–19:00

Gdy śpiewamy jesteśmy razem w rytmie, melodii, wibracji głosu. Tworzymy unikalną jakość spotkania, niwelujemy różnice, łączymy się. Tak wspierały się wspólnoty tradycyjne i tą mądrość warto jest praktykować. Kto choć raz śpiewał z innymi, wie jaka to przyjemność współbrzmieć. W kwietniu będziemy śpiewać pieśni związane z twórczością i miłością w różnych aspektach.

Zajęcia poświęcone bezwysiłkowej emisji głosu oraz tym aspektom pracy z głosem, które nas wzmacniają i oczyszczają. Podczas zajęć będziemy neutralizować napięcia i blokady uniemożliwiające swobodną emisję głosu oraz śpiewać pieśni i piosenki. Będziemy dochodzić do swojego unikalnego głosu, bawić się nim i słuchać innych. Dobroczynne efekty naszych spotkań będą odczuwalne zarówno podczas mówienia, śpiewania jak i w innych aspektach naszego życia.

Głos w swej istocie służy wyrażaniu emocji, myśli i uczuć. Głos to czysta wibracja, która ma moc samouzdrawiania!

Zajęcia są dla wszystkich ciekawych swoich możliwości, dla śpiewających i dla osób, które nie pamiętają jak brzmi ich prawdziwy głos. Każdy, kto przychodzi na zajęcia, startuje z podobnej pozycji i ma podobne do Ciebie obawy. Jeśli czujesz, że masz coś do zrobienia ze swoim głosem – nie czekaj – przyjdź!


Poruszane zagadnienia:
— bezwysiłkowe wydobywanie pełnego głosu
— indywidualność a współbrzmienie
— jakość i moc dźwięku
— skala głosu
— rezonatory w ciele
— harmonia
— efekty głosu
— śpiewanie pieśni i piosenek


INFORMACJE:
Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu.
Najbliższe terminy: 21 kwietnia, 5 maja, 26 maja(do potwierdzenia)
Z racji odległych terminów proszę w każdym miesiącu sprawdzić grafik na stronie Studia: http://harmoniumstudio.pl/grafik lub wpisać swój mail w newsletter na dole strony: http://harmoniumstudio.pl/
Godz. 17:30–19:00
Miejsce: Studio Harmonium, ul Piłsudskiego 54, Olsztyn
Zajęcia trwają 1,5 godz.
Należy wziąć ubranie nie blokujące ruchów, wygodne buty na zmianę (można boso) oraz wodę.
Pojedyncze zajęcia: 30 zł
Zapisy: 691-21-33-88


Świadectwo uczestnika pracy z Alicją:
Odpowiedź zawsze jest w nas. Trzeba tylko do Siebie dotrzeć i znaleźć to miejsce w którym coś się skryło, coś - jako smutek, żal, niskie poczucie bezpieczeństwa. Ale jak to zrobić? Okazało się, że poprzez wibracje swojego głosu można przeskanować ciało i dotrzeć do tego miejsca w ciele, gdzie kiedyś sami siebie zablokowaliśmy. Alicja wskazała Mi drogę, którą moje ciało pragnęło popłynąć. I rozpuściło się to co przez wiele lat było zablokowane, widzę nawet fizyczne efekty 'odblokowania sie'. Już nie chowam swojego Serca przed światem, nie kulę się między swoimi ramionami. Czuję się wolna.
Dziękuję :)